www.cvonline.hu

Junior és Senior Fejlesztő

  • A hirdetés 718 napja lejárt

Junior és Senior Fejlesztőket keresünk – Talán épp téged!

A DanubiSoft Kft.-nél junior és senior programozókat keresünk teljes munkaidőben az új fejlesztésünkhöz. Mind C/C++, mind webes fejlesztési ismeretekkel rendelkező leendő kollégák jelentkezését várjuk.

A munkavégzés a DanubiSoft Kft. II. kerületi irodájában, kellemes zöldövezeti környezetben folyik.

Feladatok:

  • Szoftverfejlesztés, hibajavítás
  • Részvétel a koncepcionálásban
  • A fejlesztői munka dokumentálása
  • Fejlesztői tesztek írása

Elvárások:

  • Vagy C/C++ nyelvek ismerete
  • Vagy webes technológiák ismerete (Javascript/HTML5/Ruby/Bootstrap)
  • Precíz és lelkiismeretes munkavégzés
  • Csapatszellem
  • Proaktivitás, önálló problémamegoldó készség

Előny:

  • Többéves fejlesztői tapasztalat
  • C,C++, Javascript, HTML5, Ruby, Bootstrap együttes ismerete
  • Szakirányú felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Jó hangulatú, fiatal csapat
  • Egyedülálló termék fejlesztése
  • Kellemes, nyugodt, zöldövezeti környezet
  • Komoly szakmai kihívás és fejlődési lehetőség

Ha a fenti leírás alapján alkalmas vagy valamelyik pozícióra, akkor küldd el fényképes önéletrajzodat a lenti email címre. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő