www.cvonline.hu
Junior és senior C/C++ fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.03.21.
Jelentkezési határidő: 2015.03.17.
Hirdetés azonosító: 896567
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Kerékpáros navigációs eszközök fejlesztésével foglalkozó megbízó cégünk számára keresünk most junior és senior szoftverfejlesztőket. A vállalat csak külföldi ügyfeleknek dolgozik, folyamatosan bővülő, lelkes, kreatív csapattal működik.

Feladatok

  • Navigációs szoftverek továbbfejlesztése, új funkciók fejlesztése

  • Egyedi igényeknek megfelelően testreszabás

  • Részvétel a teljes fejlesztési ciklusban: igényfelmérés, tervezés, implementálás

  • Dokumentációkészítés
  • Elvárások

  • Jártasság C/C++ nyelven történő fejlesztésben

  • Szoftvertervezésben szerzett tapasztalat

  • Proaktív, csapatjátékos attitűd

  • Angol nyelv legalább társalgási szintű ismerete

  • Érdeklődés 3D, GPS, GIS iránt

  • Előnyök

  • Navigációs eszközökkel kapcsolatos munkatapasztalat

  • GPS, GIS, wireless technológiák, 3D programozás területén szerzett gyakorlat

  • Mobilalkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat és/vagy érdeklődés

  • Munkavégzés helye: Budapest

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió