www.cvonline.hu
Junior és senior C/C++ fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.03.25.
Hirdetés azonosító: 859191
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Kerékpáros navigációs eszközök fejlesztésével foglalkozó megbízó cégünk számára keresünk most junior és senior szoftverfejlesztőket. A vállalat csak külföldi ügyfeleknek dolgozik, folyamatosan bővülő, lelkes, kreatív csapattal működik.

Feladatok:

  • Navigációs szoftverek továbbfejlesztése, új funkciók fejlesztése
  • Egyedi igényeknek megfelelően testreszabás
  • Részvétel a teljes fejlesztési ciklusban: igényfelmérés, tervezés, implementálás
  • Dokumentációkészítés

Elvárások:

  • Jártasság C/C++ nyelven történő fejlesztésben
  • Szoftvertervezésben szerzett tapasztalat
  • Proaktív, csapatjátékos attitűd
  • Angol nyelv legalább társalgási szintű ismerete
  • Érdeklődés 3D, GPS, GIS iránt

Előnyt jelent:

  • Navigációs eszközökkel kapcsolatos munkatapasztalat
  • GPS, GIS, wireless technológiák, 3D programozás területén szerzett gyakorlat
  • Mobilalkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat és/vagy érdeklődés

Munkavégzés helye: Budapest

Kategória
IT / Informatika
Régió