www.cvonline.hu

Junior és Senior adattárház és BI fejlesztő

  • A hirdetés 70 napja lejárt

Magyar tulajdonú BI technológiai szolgáltató vállalkozás, amely 2004 óta van jelen a magyar piacon. Szolgáltatásai az üzleti intelligencia valamint a kapcsolódó üzleti és technológiai megoldásokat foglalja magába elsősorban pénzügyi és biztosítói, de egyéb üzleti környezetekben is.

Amit kínálunk:

  • szakmai kihívások változatos, több üzleti területen átívelő projektek, feladatok révén
  • nagyvállalati informatikai környezetek és technológiák
  • önálló, célorientált, eredmény centrikus munkavégzés
  • minősített szakmai képzéseken és vizsgákon való részvétel
  • egyéni kezdeményezések támogatása

Feladatok:

  • adattárház építési és adattárház fejlesztési feladatok
  • üzleti intelligencia riportok, és megoldások fejlesztése
  • igény-, logikai-, fizikai specifikációk készítése
  • üzleti igényekre történő technológiai megoldási javaslatok készítése és fejlesztése
  • részvétel a projektek tervezésében, és a projekt szerződési kereteken belül tartásában
  • együttműködés az ügyfél informatikai és üzleti területeivel az elvárások kiszolgálása érdekében
  • szoros együttműködés a szervezet és a megrendelők tanácsadóival, üzleti intelligencia fejlesztőivel,projektmenedzsereivel

Elvárások:

  • SQL Server funkciók ismerete
  • PL/SQL nyelv ismerete
  • Üzleti intelligencia (IBM Cognos, BusinessObject) rendszerek ismerete
  • adatbázis / adattárház modellezési tapasztalat
  • szoftverfejlesztési módszertanok ismerete
  • pragmatikusság, precizitás
  • analitikus gondolkodás
  • együttműködés, csapatmunka
  • jó kommunikációs készség
  • önálló tanulási képesség

Előnyt jelent:

  • informatikai, pénzügyi vagy közgazdasági végzettség
  • releváns banki, biztosítói tapasztalat
  • ETL vagy ELT rendszerek (OWB, Data Intergrator, DataStage) ismerete
  • JAVA fejlesztési ismeretek
  • szoftver technológiai minősítés
  • tesztelési módszertanok ismerete
  • aktív, írásban és szóban is kommunikációképes angol nyelvtudás
  • projektkoordinációs alapismeretek

Jelentkezését a lenti e-mail címre várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő