www.cvonline.hu

Junior és Senior adattárház és BI fejlesztő

  • A hirdetés 255 napja lejárt

Magyar tulajdonú BI technológiai szolgáltató vállalkozás, amely 2004 óta van jelen a magyar piacon. Szolgáltatásai az üzleti intelligencia valamint a kapcsolódó üzleti és technológiai megoldásokat foglalja magába elsősorban pénzügyi és biztosítói, de egyéb üzleti környezetekben is.

Amit kínálunk:

  • szakmai kihívások változatos, több üzleti területen átívelő projektek, feladatok révén,
  • nagyvállalati informatikai környezetek és technológiák,
  • önálló, célorientált, eredmény centrikus munkavégzés,
  • minősített szakmai képzéseken és vizsgákon való részvétel,
  • egyéni kezdeményezések támogatása

Feladatok:

  • adattárház építési és adattárház fejlesztési feladatok,
  • üzleti intelligencia riportok, és megoldások fejlesztése,
  • igény-, logikai-, fizikai specifikációk készítése,
  • üzleti igényekre történő technológiai megoldási javaslatok készítése és fejlesztése,
  • részvétel a projektek tervezésében, és a projekt szerződési kereteken belül tartásában,
  • együttműködés az ügyfél informatikai és üzleti területeivel az elvárások kiszolgálása érdekében,
  • szoros együttműködés a szervezet és a megrendelők tanácsadóival, üzleti intelligencia fejlesztőivel, projektmenedzsereivel.

Elvárások:

  • ETL eszköz ismeretek,
  • adatbázis / adattárház fejlesztési tapasztalat,
  • adatbázis / adattárház modellezési tapasztalat,
  • szoftverfejlesztési módszertanok ismerete,
  • pragmatikusság, precizitás,
  • analitikus gondolkodás,
  • együttműködés, csapatmunka,
  • jó kommunikációs készség,
  • önálló tanulási képesség.

Előnyt jelent:

  • műszaki, pénzügyi vagy közgazdasági felsőfokú végzettség,
  • releváns banki, biztosítói tapasztalat,
  • Microsoft, vagy egyéb technológiai minősítés,
  • JAVA, vagy C# fejlesztési ismeretek,
  • tesztelési módszertanok ismerete,
  • aktív, írásban és szóban is kommunikációképes angol nyelvtudás;
  • projektkoordinációs alapismeretek;

Jelentkezni a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Alapítvány / Non-profit
IT / Informatika
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő