www.cvonline.hu

Junior értékesítő

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 931375
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy pénzügyi szolgáltatásokkal foglalkozó céghez keresünk kollégát junior értékesítő munkakörbe az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Értékesítő kollégák támogatása (ügyfél monitoringok, előterjesztések-, minősítések előkészítése, tárgyalások megszervezése, lebonyolítása, adminisztratív feladatok ellátása)
  • Kimutatások, riportok készítése
  • Szerződések előkészítése
  • Ügyfelekkel való folyamatos kommunikáció
  • Projektekben való aktív támogatói részvétel
  • Ügyfelek akvirálása

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi/közgazdasági/gazdasági végzettség
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Számítógépes ismeret: Erős Word, Excel, PowerPoint ismeretek
  • Minimum 1 év pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Nyitott, agilis, ambiciózus személyiség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Ügyfélközpontú gondolkozás
  • Hunter típusú üzletkötői véna

Amit kínálunk:

  • Fiatalos munkahelyi légkör
  • Előrelépési lehetőség
  • Versenyképes bérezési és cafeteria rendszer
  • Bónusz, teljesítménytől függően

Jelentkezni a Link megjelenítése weboldalon lehet Link megjelenítése/regisztraciot és önéletrajz feltöltését követően.