www.cvonline.hu

Junior értékesítő

  • A hirdetés 760 napja lejárt

Pénzügyi szolgáltató partnercégünk részére keresünk új kollégát azonnali kezdéssel az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

-          Értékesítő kollégák támogatása (ügyfél monitoringok, előterjesztések, minősítések előkészítése, tárgyalások megszervezése, lebonyolítása, adminisztratív feladatok ellátása)

-          Kimutatások, riportok készítése

-          Szerződések előkészítése

-          Ügyfelekkel való folyamatos kommunikáció

-          Projektekben való aktív támogatói részvétel

-          Ügyfelek akvizíció

Elvárások:

-          felsőfokú pénzügyi/közgazdasági/gazdasági végzettség

-          alapfokú angol nyelvtudás

-          minimum 1 év pénzügyi területen szerzett tapasztalat

-          erős felhasználói szintű Microsoft Excel ismeretek

-          nyitott, agilis, ambiciózus személyiség

-          kiváló kommunikációs képesség

-          ügyfélközpontú gondolkodás

-          hunter típusú üzletkötői véna

Előny:

-          erkölcsi bizonyítvány

Egyéb:

-          munkaidő: napi 8 óra

-          munkavégzés helye: Budapest II. kerület

-          hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció és fizetési igénye megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol