www.cvonline.hu

Junior értékesítő (QS-7258)

  • A hirdetés 260 napja lejárt

A Qualysoft csoport egy független informatikai szolgáltató, illetve tanácsadó vállalkozás, amely sikeresen támogatja nemzetközi ügyfeleit, hogy innovatív informatikai megoldásai révén versenyképesebbé és gazdaságilag hatékonyabbá váljanak.

Csapatunkba

Junior értékesítőt

keresünk.

Feladatok:

  • A stratégiai sales vezető munkájának segítése, napi szintű támogatás
  • Alapszintű kapcsolattartás ügyfelekkel
  • Üzleti partnerek felkutatása, ügyfélkör bővítése
  • Ügyféligények felmérése, igénygenerálás
  • Cold call/sales és marketing kampányok lebonyolítása
  • Tárgyalások, időpontegyeztetések szervezése
  • Üzleti tárgyalások lebonyolítása, prezentációk megtartása
  • Ajánlatok és tenderek előkészítésében való részvétel, ajánlatadás, szerződéskötés
  • Teljes körű adminisztráció
  • Együttműködés a szervezeten belüli csapatokkal, kollégákkal (pénzügy, recruitment, tanácsadók)
  • Konferenciákon, szakmai rendezvényeken való részvétel

Elvárások:

  • 1-3 éves IT szolgáltatói piacon szerzett értékesítési tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Stressztűrés
  • Önállóság, proaktivitás, dinamizmus
  • Kiváló kommunikációs és tárgyaló készség,
  • Energikus, pozitív beállítottság
  • Eredmény- és ügyfélorientáltság

Előny:

  • Mozgósítható kapcsolatrendszer
  • IT háttér, esetleg IT végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai támogatás/képzés, fejlődési lehetőség
  • Munkavégzéshez laptop és céges mobiltelefon
  • Családias hangulat, céges rendezvények, csapatépítő programok

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el jelentkezését.

Helyek Budapest
Pest
Magyarország
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol