www.cvonline.hu

Junior Értékesítő Munkatárs

  • A hirdetés 1231 napja lejárt

A HRC Group Link megjelenítése 12 éve működő, magyar tulajdonú, országos hálózattal rendelkező személyzeti tanácsadó cég. Multinacionális versenytársainkhoz képest rugalmasabb és személyre szabottabb szolgáltatásokat nyújtunk, ennek köszönhetően a válság ellenére is fejlődünk, új irodákkal bővülünk. Büszkék vagyunk arra, hogy a rendszeresen visszatérő partnereink között multinacionális vállalatok mellett kis- és középvállalatok is megtalálhatóak.

Munkaerő toborzó és kölcsönző szolgáltatásunk során a kölcsönzött munkatársakat is ügyfélnek tekintjük, velük is hosszú távú kapcsolatra törekszünk, érdekeiket képviseljük.

Kínált pozíció:

(Győr)

Feladatok:

  • a régióban már működő partneri kapcsolatok ápolása
  •  a potenciális partnerek felkutatása, új kapcsolatok kiépítése
  • a régió értékesítési stratégiájának megtervezése
  • a tanácsadó kollégával együttműködve biztosítani az iroda zavartalan működését

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • minimum 2-3 év tapasztalat a HR bármelyik területén
  • értékesítési véna
  • B kategóriás jogosítvány
  • győri vagy környékbeli lakhely

Előny:

  • gazdasági végzettség
  • értékesítési tapasztalat (első sorban szolgáltatások értékesítése)

Amennyiben felkeltette figyelmét hirdetésünk, fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre küldheti.

Helyek Győr
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő