www.cvonline.hu

JUNIOR ÉRTÉKESÍTŐ / HASZONGÉPJÁRMŰ TERÜLET

Régió:

Békés
Csongrád
Jász-Nagykun-Szolnok
Pest

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 778421
lejárt

  Ügyfelünk egy világszinten ismert és elismert, pótkocsik kereskedelmével foglalkozó piacvezető cégcsoport magyarországi kereskedelmi és szerviz központja Bicskén.
Műszaki beállítottságú, 1-2 éves műszaki termék értékesítési gyakorlattal rendelkező, agilis szakember személyében keresünk a kereskedelmi csapat támogatásához új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A betanulási időszakot (2-3 hónap) követően területi képviselőként önálló értékesítési terület ellátása: Jász, Csongrád és Békés megye
  • Haszongépjárművek és szolgáltatások értékesítése
  • Ügyfelek látogatása, tanácsadás
  • Új ügyfelek felkutatása
  • Ügyfél-elégedettség biztosítása
  • Piaci pozíció kiépítése
  • A piac folyamatos figyelése, piaci elemzések készítése
  • Riportok, kimutatások készítése a kereskedelmi igazgató felé

Elvárások:

  • Műszaki és/vagy gazdasági min. középfokú végzettség, megalapozott üzemgazdasági ismeretek, ill. megfelelő üzemgazdász végzettség
  • 1-2 éves műszaki termék értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Angol, vagy német nyelvtudás
  • Aktív, kezdeményező, lendületes személyiség
  • „B” jogosítvány

Előnyök:

  • A haszonjárművek / ipar vagy szállítmányozás területén szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
  • Mérnöki diploma

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, betanítás,
  • Gépjármű.

Munkavégzés helye:

  • Békés megye
  • Csongrád megye
  • Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Pest megye

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Műszaki értékesítő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Területi képviselő/Üzletkötő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Eladó/Kereskedő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Mérnök értékesítő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Termékmenedzser
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Egyéb

Egyéb információk:

  • A betanulás Bicskén történik, a betanulási időszakot követően az új munkatárs Békés, Csongrád és Jász megyékben fog értékesíteni.
  • Az ideális munkatárs összefüggő 1-3 éves, műszaki értékesítői tapasztalattal rendelkezik.
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes önéletrajzával pályázzon rá!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Értékesítés / Kereskedelem
Régió
Békés
Csongrád
Pest