Junior Értékesítést támogató mérnök (Referenciaszám: PJ4763)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.16.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1069300
lejárt

Székesfehérvári multinacionális megbízónk részére keresünk munkatársat az európai értékesítés támogatására az alábbi munkakörbe:

Junior Értékesítést támogató mérnök

Feladatok:
- Vevői megkeresések kezelése, azok alapján műszaki - és árajánlatok készítése
- A megrendelők részére teljes körű szolgáltatás nyújtása az érdeklődés fázisától egészen a megrendelésig
- Ajánlat készítési stratégia kidolgozása, fejlesztésére megbeszélések szervezése, levezetése
- Folyamatos vevői kapcsolattartás, felmerülő kérdések, igények tisztázása
- Megrendelők rendszeres tájékoztatása az ajánlattételi folyamatról
- Állandó kapcsolattartás a társosztályokkal, információszerzés az ajánlat határidőre történő elkészítése érdekében
- Szükség szerint az ajánlat egyes elemeinek részletes kidolgozása
- A vevő, illetve az értékesítés által kezdeményezett revízió végrehajtása az ajánlattétel fázisánál
- Módosítási kérelmek feldolgozása
- Megrendelői panaszok kezelése
- Vevőnek tett ajánlat nyomon követése
- Ajánlattétellel kapcsolatos adminisztratív teendők

Elvárások:
- Elsősorban mérnöki, vagy egyéb releváns felsőfokú műszaki végzettség
- Legalább erős középszintű angol nyelvtudás
- PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!
- Jó felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Kiváló kommunikációs képesség, sokoldalú, pro-aktív személyiség
- Jó csapatjátékos

Előnyt jelent:
- Mérnöki, műszaki területen szerzett értékesítéshez kötődő tapsztalat

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag
- Multinacionális vállalati kultúra, fejlődési lehetőséggel
- Stabil háttér
- Külföldi betanulási lehetőség

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgymezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kováts Judit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.