www.cvonline.hu

Junior értékesítési vezető

  • A hirdetés 7 napja lejárt

Csatlakozz az Aegon Magyarország

junior értékesítési vezetői közé!

Keressük azon ambiciózus pályakezdőket, pályamódosítókat, akik a hosszú távú jövőjüket pénzügyi területen akarják eltölteni, lelkesedésükkel képesek önmagukat és másokat is sikeressé tenni! Karrierprogramunk célja, hogy vezető utánpótlást biztosítsunk Angyalföldi Ügynökségünk számára

Rád váró feladatok:

  • A cégcsoport portfoliójába tartozó szolgáltatások és termékek értékesítése
  • Igényalapú pénzügyi tanácsadási tevékenység
  • Értékesítési célkitűzések elérése
  • Értékesítési csapat bővítése

Amit kínálunk:

  • Díjmentes képzés
  • Tervezhető jövő stabil háttérrel
  • Felkészítés az eredményes vezetői munkára
  • Vezetői kompetenciáik erősítése
  • Folyamatos fejlődés, versenyképes szakmai tudás
  • Hosszú távú karrier és gyors előrelépés
  • Önálló és felelősségteljes munka
  • Inspiráló csapat
  • Elismerés, megbecsülés

Elvárásaink:

  • Meggyőző fellépés, agilis személyiség
  • Eredményorientáltság
  • Következetesség és követhető példamutatás
  • Folyamatos fejlődésre való igény
  • Céltudatosság
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

Munkavégzés helye: Budapes

ADJ  LENDÜLETET A JÖVŐDNEK!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Bank, biztosítás vezető
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Pénzügyi értékesítő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi menedzser, Pénzügyi tanácsadó
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű