www.cvonline.hu

JUNIOR ÉRTÉKESÍTÉSI PROJEKTFELELŐS

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.07.
Hirdetés azonosító: 1083887

Világszerte elismert fémalkatrész gyártó és értékesítő cégcsoport, fejér megyei B2B kereskedelmi irodájába keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Kapcsolattartás a meglévő és új ügyfelekkel
  • A bejövő árajánlatkérések feldolgozása
  • Az árajánlathoz szükséges műszaki információk beszerzése, azok feldolgozása
  • A termék gyárthatóságának elbírálása, a szerződések átvizsgálása
  • Árajánlatok elkészítése, folyamatos egyeztetés a társosztályokkal, a gyártóegységekkel a vevői igényeknek megfelelően
  • Rendelés visszaigazolás, számlázás nyomon követése
  • A felmerülő technológiai, minőségi, szállítási és értékesítési feltételek, megoldások elősegítése
  • Ügyfélgondozás, tanácsadás, a vevői igények maradéktalan kiszolgálása érdekében
  • Riportok, statisztikai előrejelzések készítése a Menedzsment felé
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki és/vagy gazdasági végzettség
  • Multinacionális autóipari/gépipari vállalatnál B2B kereskedelem/ellátási lánc/mérnöki területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • MS Office (Excel táblák) haladó szintű ismerete
  • ERP rendszer ismerete (SAP, Oracle)
  • Project management tapasztalat
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség
  • Csapatjátékos
  • Megoldás és eredmény-orientált szemlélet
  • Precíz és önálló munkavégzés

Előnyt jelent

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, multinacionális kereskedelmi környezet
  • Összetartó, lendületes csapat
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (bónusz, cafeteria)
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések), előrelépési lehetőség

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: JUNIOR ÉRTÉKESÍTÉSI PROJEKTFELELŐS, Fejér megye