www.cvonline.hu

Junior értékesítési- és ügyfélmenedzser (MP-4421)

  • A hirdetés 911 napja lejárt

FELADATOK

• az új potenciális ügyfelek – elsősorban nagyvállalati ügyfélkör - felkutatása, kapcsolatfelvétel
• professzionális tárgyalások előkészítése, időpontok egyeztetése, kiemelt hangsúly hideghíváson
• a cég termékeinek és szolgáltatásainak bemutatása, értékesítése az új és meglévő ügyfelek számára
• az üzletfejlesztési igazgató munkájának támogatása, presales tevékenység
• tenderek kidolgozásában aktív részvétel, annak koordinálása, dokumentálása
• a vevőkkel való folyamatos kapcsolattartás, monitorozás, tanácsadás
• piaci- és növekedési lehetőségek feltárása és kidolgozása
• szakmai bemutatók szervezése a potenciális vevőkörnek; szakmai tanácsadás
• javaslattétel marketing jellegű promóciókra
• együttműködés a projekt- és pre-sales csapattal és a stratégiai partnerekkel
• rendszeres riportolás, beszámolás a felsővezetők és társosztályok számára
• a cég képviselete tárgyalásokon és rendezvényeken
• versenytársak monitorozása, piackutatás

Elvárás

• felsőfokú végzettség
• tárgyalóképes angol nyelvtudás
• kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
• önálló, precíz munkavégzés, proaktivitás
• kitartó, rugalmas, cél- és sikerorientált hozzáállás
• eredményorientált, dinamikus, ügyfélorientált személyiség
• felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint Ismerete)
• jó prezentációs készség
• innovatív és stratégiai gondolkodásmód, értékesítési véna
• IT technológiák, megoldások iránti érdeklődés; üzleti és műszaki attitűd

Értékelt kvalitások

• IT vagy közgazdasági végzettség
• hideghívásokban való jártasság
• IT B2B-értékesítésben szerzett tapasztalat
• sales jártasság / kapcsolatrendszer közép- és nagyvállalati területen
• német nyelvtudás

Amit nyújtunk

• céges telefon, laptop
• alapfizetés + bónusz
• folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
• változatos projektekben való részvétel területén stabil, piacvezető vállalatnál

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol