www.cvonline.hu

Junior ERP tanácsadó (Business Analyst)

  • A hirdetés 468 napja lejárt

Az 1991-es alapítása óta folyamatosan fejlődő és bővülő létszámmal működő, hazai magánszemélyek tulajdonában álló R&R Software Zrt. Magyarország egyik meghatározó üzleti alkalmazás fejlesztő cége.

A FusionR vállalatirányítási és működéstámogatási rendszer  elsősorban az infokommunikációs és telekommunikációs szolgáltatók, pénzügyi szolgáltatók, közműszolgáltatók (víz, szennyvíz, távhő) és városüzemeltető cégek, holdingok részére kínál a központi irányítástól, az egyes vállalatok operatív működéstámogatásán át a központi ellenőrzésig terjedő átfogó, integrált megoldást.

A saját fejlesztésű FusionR vállalatirányítási rendszer elsősorban Utility implementációs projektjeihez, valamint ügyfeleinél egyedi szoftver-bevezetési feladataihoz kapcsolódóan keresünk junior tanácsadó munkatársat.

 Feladatok:

  • Saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszerek megismerése.
  • Ügyfelek igényeinek megismerése, rendszerezése, kezelése.
  • Junior tanácsadói közreműködés vállaltirányítási rendszerekhez kapcsolódó projektekben.
  • Az elkészült szoftverek tesztelésében való részvétel.
  • Dokumentációk elkészítésében való részvétel: tartalmi követelmények, felügyelet.
  • Oktatások megszervezése, azok megtartásában való aktív oktatói közreműködés.
  • Projektvezető támogatása, kimutatások, jelentések készítése.
  • Szükség esetén megrendelőink vidéki telephelyén történő eseti munkavégzés.

Elvárások:

  • Szakirányú (gazdasági, elsősorban számvitel) felsőfokú végzettség.
  • Vállalati-, gazdasági-, üzletviteli ismeretek.
  • Ügyfélorientált hozzáállás és kiváló kommunikációs készség.
  • Jó problémamegoldó- és önálló munkavégzésre való képesség.
  • Gyakorlatias hozzáállás, rendszerszemlélet, precíz és igényes munkavégzés.
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás.
  • "B" kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • Informatikai felsőfokú végzettség.
  • Integrált ügyviteli rendszerek felhasználó szintű ismerete.
  •  Vállalatirányítási rendszerek bevezetésében, testre szabásában szerzett tapasztalat.
  • Felhasználói és rendszerdokumentációk készítésében szerzett tapasztalat.
  • Helyszíni, illetve telefonos rendszertámogatási tapasztalatok.
  • Aktív középfokú német nyelvtudás.

Munkavégzés helye:  Budapest, III. kerület

A sikeres pályázó számára a versenyképes fizetés és a barátságos munkakörnyezet garantált. Változatos, izgalmas projektekre, valamint a tanulási szakaszon túl is segítőkész kollégákra egyaránt lehet számítani.

A pályázatokat fényképes, részletes, magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzzal, cím, telefonszám és pozíció feltüntetésével, juttatásokra vonatkozó elképzelések mellékelésével várjuk az alábbi  e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő