www.cvonline.hu

Junior ERP fejlesztő (QS-6239)

  • A hirdetés 256 napja lejárt

Az 1999-ben Bécsben alapított Qualysoft csoport egy független informatikai tanácsadó és szolgáltató vállalkozás. Tevékenységében nagy hangsúlyt helyez a pénzügyi szolgáltatókra, a telekommunikációs vállalatokra, az autóiparra és a közműszolgáltatókra. A holdingtársaságnak ausztriai központjai mellett leányvállalatai vannak Magyarországon, Németországban, Romániában, Svájcban, Szerbiában, Szlovákiában és Ukrajnában is, és továbbiak létrehozását is tervezik. A Qualysoft küldetésének tekinti, hogy ügyfeleinek teljes körű, testreszabott és maximális rugalmasságot biztosító informatikai megoldásokat szállítson.

Belső csapatunkba keresünk Junior ERP fejlesztő kollégát.

Feladatok:

• Microsoft Dynamics AXAPTA vállalati szoftverrel kapcsolatos ismeretek készségszintű elsajátítása
• egyedi ügyfél igények megismerése, rendszerezése, kezelése
• segítségnyújtás a rendszerrel kapcsolatban felmerülő problémák és kérdések kezelésében
• törzsadatbázisok menedzselése
• elemzések, képernyőtervek készítése, dokumentáció
• egyéb kapcsolódó folyamatok támogatása
• folyamatos kapcsolattartás fejlesztőkkel, tanácsadókkal

Elvárások:

• főiskolai vagy egyetemi végzettség (informatikai, gazdasági, pénzügyi terület előnyt jelent)
• alapszintű programozói tapasztalat (C#, .net előny), akár projektmunka keretében
• SQL nyelv és MS SQL adatbázis kezelő alapfokú ismerete
• angol nyelv erős kommunikációs szintű ismerete jó szervezőkészség, rendszerszemlélet, igényes, pontos munkavégzés
• fejlett problémamegoldó készség, kreativitás
• jó kapcsolatteremtő- és együttműködő készség, ügyfél orientáltság

Előny:

• bevezetési, tesztelési és support tapasztalat előny
• TFS, Powershell ismeret
• német nyelv ismerete

Amit kínálunk:

• szakmai karrier lehetőség
• a világon mindenhol elismert Microsoft Certified Professional (MCP) képesítések megszerzése
• a megismert modulokkal kapcsolatos üzleti folyamatok megismerése több iparágban
• multinacionális munkakörnyezet
• nemzetközi projektekben való részvétel
• architekti készségek elsajátítása
• rugalmas munkaidő
• jó hangulatú, dinamikusan fejlődő csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése email címre.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő