www.cvonline.hu

Junior ERP (Dynamics AX) alkalmazásgazda

  • A hirdetés 785 napja lejárt
Az egyik legdinamikusabban piaci területet szerző ERP, a Microsoft Dynamics AX (Axapta) alkalmazás üzemeltetésére keresünk junior, akár pályakezdő jelöltet.

A betanítási időszak utáni feladatok:

- Fejlesztők és üzemeltetők munkájának szakmai kontrollja
- Dynamics AX alkalmazás szintű üzemeltetése
- Módosítási igények alapján közreműködés a szükséges változtatások    tervezésében és végrehajtásában
- Implementáció támogatása
- Felhasználók támogatása
- Riportok készítése

Elvárások:

- Magabiztos Dynamics AX ismeret
- SQL server és Microsoft Office
- Segítőkész, nyitott személyiség
- Angol nyelvtudás és ERP területen szerzett tapasztalat előny

Jelentkezni a E-mail cím megjelenítése címen lehet.
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő