www.cvonline.hu

Junior ERP (Dynamics AX) alkalmazás üzemeltető

  • A hirdetés 726 napja lejárt
Az egyik legdinamikusabban piaci területet szerző ERP, a Microsoft Dynamics AX (Axapta) alkalmazás üzemeltetésére keresünk junior, akár pályakezdő jelöltet.

Betanítás utáni feladatok:

- Dynamics AX alkalmazás szintű üzemeltetése
- Felhasználók támogatása
- Alkalmazásgazda munkájának támogatása

Elvárások:

- Informatikai vagy mérnöki egyetemi/főiskolai végzettség
- Magabiztos SQL server és Microsoft Office tudás
- Minimum középfokú angol nyelvtudás
- Segítőkész, nyitott személyiség
- ERP területen szerzett tapasztalat előny

Jelentkezni a E-mail cím megjelenítése címen lehet.
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő