www.cvonline.hu

Junior építész

Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 1032869

Nemzetközi gyorséttermi lánc csapatába keresünk az alábbi pozícióba munkatársat:
Feladatok:

  • Műszaki igazgató munkájának teljes körű támogatása,
  • beruházási és energetikai sztenderdek előkészítése, frissítése,
  • szakági tervezőkkel való kapcsolattartás,
  • kivitelezések tervezése, ellenőrzés,
  • vállalati műszaki dokumentumok, engedélyek, elszámolások kezelése, nyilvántartása.

Elvárások:
  • Megszerzett építészmérnöki, vagy építész üzemmérnöki diploma,
  • középfokú angol nyelvvizsga,
  • pályakezdők, friss diplomások jelentkezését is várjuk.

Juttatások:
  • Kihívást jelentő szakmai feladatok,
  • karrierlehetőség,
  • hosszú távú munkavégzés,
  • Munkaidő: Napi 8 óra, irodai munkaidőben.

Előnyök:
  • Tárgyalás szintű angol nyelvtudás,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • magasépítői kivitelezésben, beruházásban szerzett tapasztalat.

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét és bérigényét a megjelölt e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Építés / Ingatlan
Régió