www.cvonline.hu

JUNIOR ENGINEER (6901)

  • A hirdetés 973 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. multinacionális megbízópartnere számára munkatársat keres – veresegyházi munkavégzéssel – az alábbi munkakörbe:
Junior Engineer

Feladatok:
•A vállalat pótalkatrészekre vonatkozó adatbázisának karbantartása, az adatok helyességének biztosítása
•Beszerzéssel, mérnökséggel történő kapcsolattartás, együttműködés a pótalkatrész listák létrehozása, javítása érdekében
•Kereskedelmi és értékesítési vezetőkkel történő kapcsolattartás, a vevői igények gördülékeny teljesítésének biztosítása
•Napi adatfeldolgozással kapcsolatos tevékenységek:
  -naprakész tartalék alkatrész-lista készítése,
  -egységek azonosítása a termelési ütemtervből, frissítések,
  -vevőkkel való kapcsolattartás (a pótalkatrészekkel kapcsolatban),
  -adatbázis folyamatos frissítése, javaslattétel

Elvárások
•Gépészmérnöki vagy mechatronikai mérnöki végzettség
•Folyékony angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
•Termelő vállalatnál szerzett 1-2 éves tapasztalat
•MS Office (Word, Excel, Access) és Outlook magas szintű ismerete
•Műszaki beállítottság
•Rendszerszemlélet
•Etikus magatartás
•Csapatmunkában való részvétel
•Pontos, megbízható munkavégzés, jó problémamegoldó képesség
•Műszaki rajz olvasásában, értelmezésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
•Versenyképes jövedelem, hosszú távú karrierlehetőség
•Modern munkakörnyezet
•Budapestről való bejárás biztosítása
•Előrelépési, képzési lehetőség

Munkavégzés helye:
Veresegyház (Budapesttől 20 km; a céges buszok Budapest több pontjáról és Gödöllőről indulnak)

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Ha az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre fizetési igénye megjelölésével. Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Catalog Technician”.
Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet: 06 1/ 381-1048

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

Helyek Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol