www.cvonline.hu

Junior ellátási lánc specialista (Pest megye)

  • A hirdetés 917 napja lejárt

Piacvezető multinacionális partnerünk számára Junior ellátási lánc specialista munkatársat keresünk, globális csapatban történő munkavégzésre.

Feladatok:

  • rendelések nyomon követése,
  • a különleges eljárást igénylő rendelések kezelése,
  • más részlegekkel való együttműködés,
  • belső ügyfelekkel való kommunikáció,
  • havi és negyedéves zárásokkal kapcsolatos folyamatokban való részvétel,
  • projektek vezetése és hatékony támogatása,
  • helyi megbeszéléseken és nemzetközi konferenciabeszélgetésekben való részvétel,
  • a meglévő folyamatok követése, és a változtatások rögzítése,
  • riportálás, elemzések, kimutatások készítése a vezetőség felé,
  • új termékalkalmazások támogatása.

Elvárások:

  • felsőfokú, szakirányú végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk),
  • motivált, rugalmas, proaktív hozzáállás,
  • időhatékonyság és jó problémamegoldó képesség,
  • kiváló elemzőkészség és multitasking képesség,
  • kitűnő kommunikációs készségek,
  • kiváló, aktív angolnyelv-tudás.

Előnyt jelent:

  • SAP ismeret,
  • projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat.

Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet.

Munkavégzés helye:

  • Budapest környéke.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.