Junior Ellátási Lánc Specialista - Észak-Pest megye (Referenciaszám: PJ4259)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.02.
Jelentkezési határidő: 2016.12.03.
Hirdetés azonosító: 1074556
lejárt

Észak-Pest megyei multinacionális, gyártás területén tevékenykedő nagyvállalati partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Junior Ellátási Lánc Specialista (PJ4259)

Pályakezdő/junior jelöltek jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

- Megrendelések nyomon követése
- Szállítások monitorozása, service level ellenőrzése, akciótervek készítése és javítása
- Ellátási lánc és gyártás közötti közvetítés
- Konferencia hívásokon keresztül kapcsolattartás nemzetközi csapattal
- Havi és negyedéves zárások aktív támogatása

Elvárások:
- BA/MA végzettség elsősorban gazdasági/üzleti területen
- Folyékony angol nyelvtudás
- Jó analitikus, elemző képesség

Előnyt jelent, de nem elvárás:
- Hasonló munkakörben / logisztikai területen szerzett tapasztalat
- Bármilyen ERP rendszer ismerete
- Egyéb idegen nyelv ismerete

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés
- Budapestről tömegközlekedéssel is jól megközelíthető helyszín
- Home office lehetőség (heti 1 nap)
- Hosszú távú munkalehetőség
- Folyamatos képzések, horizontális és vertikális előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye: Észak-Pest megye (Budapestről tömegközlekedéssel is gyorsan megközelíthető helyen)

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a PJ4259 referenciaszám megjelölésével küldje el Dervaderics Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.