www.cvonline.hu

Junior elemző

  • A hirdetés 893 napja lejárt

ADDICT Interactive Kft., Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő online média- és reklámügynöksége felvételt hirdet

Junior digitális elemző

pozícióba!

Elvárások:

  • Légy lelkes és proaktív
  • Légy jó matekból
  • Tudd használni az excelt (makró nem elvárás pivot igen!)

Feladatok:

Senior kollégáink segítségével megtanítunk:

  • Különböző siteanalitikai rendszerek használatára
  • Ezen rendszerekben a különböző kampányok és fiókok felvételére, és kezelésére
  • Analitikai és ügyféloldali CRM adatokból összetett riportok, elemzések, modellek és előrejelzések készítésére
  • Hirdetések specifikálására, kreatívok feltöltésére hirdetéskiszolgáló rendszerekben

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kihívásokkal teli munka
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Remek csapat

Szakmai önéletrajzod és bemutatkozó leveled az alábbi email  címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő