www.cvonline.hu

JUNIOR ELEMZŐ MUNKATÁRS

  • A hirdetés 1328 napja lejárt

Az 1997-ben alapított FHB döntően hazai háttérrel rendelkező bankcsoport, amely országos fiókhálózatára és online megoldásaira támaszkodva, a család bankjaként minden korosztálynak, lakossági és vállalati Ügyfeleknek egyformán kiszámítható és innovatív szolgáltatást nyújtó univerzális pénzügyi szolgáltató.

Társaságunkról, termékeinkről részletesebb információt

olvashat a Link megjelenítése oldalon.

Az FHB Bank Zrt. új munkatársat keres az alábbi

pozícióba:

BUDAPEST

Az új munkatárs feladatai:

  • fiókhálózat működésével kapcsolatos riportok összeállítása,
  • folyamat, költség és sales teljesítmény elemzések készítése és prezentálása az értékesítési vezetők felé,
  • napi kapcsolattartás a fiókokkal,
  • bankfióki működéssel kapcsolatos szabályzatok karbantartásában és írásában való közreműködés,
  • banküzemeltetéssel kapcsolatos oktatások szervezésében való részvétel, eseti oktatások megtartása,
  • kapcsolattartás a back office területekkel,
  • számlák ellenőrzése.

A pályázóval szembeni elvárások:

  • felsőfokú pénzügyi végzettség,
  • magabiztos MS Office ismeretek,
  • kiváló elemző készség,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • angol nyelvtudás,
  • terhelhetőség, precizitás,
  • felelős munkavégzés.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, az önéletrajzot és motivációs levelet tartalmazó pályázati anyagot a fizetési igény megjelölésével juttassa el az alábbi címre.

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a következőket „pályázó neve_pozíció”

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő