Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Junior díjkönyvelő

  • Az álláshirdetés 17 napja lett aktiválva

Innovatív és korszerű pénzügyi szolgáltatásokat nyújtó Egészség -, és Nyugdíjpénztárba keresünk

Junior díjkönyvelő munkatársat

Feladatok:

  • pénztárhoz érkezett befizetések és kifizetések kezelése (befizetések, kifizetések azonosítása, befizetések könyvelése, jóváírása egyéni számlára, függő tételek tisztázása, visszautalások kezelése)
  • munkáltatói szerződések kezelése
  • munkáltatói folyószámlák, egyéni számlák ellenőrzése, egyeztetése
  • csoportos beszedési megbízások kezelése
  • partnerekkel való kapcsolattartás telefonon és írásban
  • együttműködés a társterületekkel

Elvárások:

  • adminisztrációs munkakörben szerzett tapasztalat, könyvelői alapismeretek
  • középfokú végzettség
  • felhasználói szintű MS Office (Excel, Word) ismeretek.
  • gyors és megbízható tudás megszerzésére való törekvés
  • napi munkát befolyásoló szabályok pontos és alapos ismerete, betartása, változások követése
  • pontos, hatékony, igényes munkavégzés
  • folyamatos igény a fejlődésre
  • csapatszellem, konstruktivitás
  • jó kommunikációs készség
  • felhasználói szintű MS Office (Excel, Word) ismeretek

Munkába állás feltétele:

  • erkölcsi bizonyítvány kiváltása

Munkaidő:

  • napi 8 óra

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés
  • béren kívüli juttatások
  • bónuszrendszer
  • folyamatosan fejlődő, innovatív, stabil cég
  • támogató vezetői és munkatársi szemlélet
  • nyílt és őszinte kommunikáció, megbecsülés

Munkavégzés helye:

  •   Budapest XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt a megadott e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Helyek XIII. kerület
Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő, Pénzügyi szakember, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű