www.cvonline.hu

Junior Digital Marketing Manager

  • A hirdetés 493 napja lejárt

Lendületes, izgalmas, önálló munkára vágysz?
Komfortosan érzed magad a digitális világban?
Kreatív vagy és szeretsz ötletelni?
Szereted a kutató munkát?

Akkor gyere hozzánk, nálunk megtalálhatod a számításaidat!

A SIÓ-ECKES Kft. az Eckes-Granini Group tagja lendülettel teli

Munkatársat keres marketing csapatába

Pozícióba, Budapesti Irodánkba

Rád váró feladatok:

  • A SIÓ, hohesC és granini márkák piaci pozíciójának fejlesztése Digitális eszközökön, illetve csatornákon keresztül
  • Közreműködés a Digitális Stratégia kidolgozásában és annak folyamatos fejlesztése
  • CRM és Közösségi Média programok kidolgozása, ügynökségen keresztül történő menedzselése
  • Digitális trendek nyomon követése, alkalmazása
  • Fogyasztói magatartás trendjeinek kutatása, kiértékelése
  • Szoros együttműködés a marketing csapattal integrált kommunikáció fejlesztésében, valamint ad-hoc promóciók, rendezvények és egyéb BTL aktivitások kidolgozásában
  • Adminisztratív teendők

Te lehetsz a mi emberünk, ha:

  • Felsőfokú közgazdasági vagy kommunikációs végzettséged van
  • Legalább 1 év tapasztalattal rendelkezel a digitális marketing területén vagy 2 év tapasztalat marketing kommunikáció területen
  • Magas szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló angol nyelvismeret
  • Projekt menedzsment tapasztalatod is van

Fontos még, hogy

  • Dinamikus legyél és jól kezeled a stresszhelyzeteket
  • Kiemelkedő munkabírással, jó kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkezzél
  • ’B’ kategóriás jogosítvány is szükséges

Amiért érdemes hozzánk jelentkezni:

Cégünk az eredményes munkáért vonzó juttatási csomagot, vállalati képzéseket, fejlődési lehetőséget kínál, a munkavégzéshez lap-topot és mobiltelefont biztosít.

Töltsd fel fényképes önéletrajzodat és motivációs leveled most!!!!

Jelentkezési határidő: 2015. január 7.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol