www.cvonline.hu
Junior developer (részmunkaidő) (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 1084571
lejárt
FELADAT
  • Fejlesztési projektben való részvétel
  • Fejlesztői tesztek végrehajtása
  • Feladatok átvétele a német kollégáktól
  • Folyamatos kapcsolattartás a német kollégákkal, a német projektcsapat támogatása
PROFIL
  • Befejezett vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (IT területen)
  • Legalább középszintű német nyelvtudás (elengedhetetlen a napi munkavégzéshez)
  • Adatbázis ismeret
  • JAVA-Skript ismeret
  • Windows Server üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • PHP-fejlesztői tudás, keretrendszerek ismerete előny
  • Utazási hajlandóság

Kategória
IT / Informatika
Régió