www.cvonline.hu

JUNIOR CUSTOMER SERVICE REPRESENTATIVE

  • A hirdetés 275 napja lejárt

Határozott idejű szerződéssel - 2017. június 30-ig

Főbb feladatok:

  • ár beállítások frissítése, ellenőrzése és megerősítése a SAP-ban,
  • az ideiglenes árcsökkentések (TPR) feltöltése a TSR értékesítési rendszerből az SAP-ba,
  • árkülönbség okainak vizsgálata az ár-összehasonlító riportban,
  • kapcsolattartás a vevőkkel,
  • megrendelések és számlák feldolgozása,
  • együttműködése a csapat tagjaival, a logisztikával és a Key Account Manager-rel, asszisztensekkel az értékesítési csapatban,
  • szállítólevél és POD követése, ellenőrzése.

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség,
  • minimum 1-2 éves tapasztalat adminisztratív funkcióban,
  • erős elemzési képesség és precizitás,
  • jó csapatjátékos proaktív gondolkodással,
  • gyors tanulási készség,
  • ügyfélorientált.

Előnyök:

  • SAP ismerete,
  • ügyfélközpontúság és konfliktuskezelő képesség,
  • társalgási szintű angolnyelv-tudás.

Amit kínálunk:

  • multinacionális környezet,
  • versenyképes fizetés,
  • SAP ismeretek elsajátítása.

Munkakezdés: azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el fényképpel ellátott önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Jelentkezése (önéletrajza) benyújtásával Ön megerősíti, hogy elolvasta, megértette és magára nézve önként, kifejezetten elfogadja a jelen nyilatkozat tartalmát.

MONDELEZ HUNGÁRIA KFT Adatvédelmi nyilatkozat:

Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol