www.cvonline.hu
Junior CRT Representative
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.08.13.
Jelentkezési határidő: 2014.08.14.
Hirdetés azonosító: 826908
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Our client is a leading credit insurer is looking for

Junior CRT Representative colleague.

You will be responsible for:

- To create credibility, build strong, lasting client relationships
- The delivery of the customer satisfaction program: Improving customer satisfaction through the utilization of and cooperation with the functional departments
- Supporting the commercial team
- Providing support to Broker Relationships
- Maintain accurate records of all pricings, sales, and activity reports submitted.
- Handling portfolio of debt collection cases
- Administration

Követelmények
- 2 years relevant experience in the field of sales
- University degree in economic
- Ability to understand business objectives and translate them into technical requirements and solutions
- Strong experience in Business Analysis, information architecture and information management
- Able to interpret and draw relevant insights from various resources and methodologies
- Native Hungarian, Fluent English language knowledge
- Dynamic, proactive personality
- Commercial driven personality with result and success orientation
- Result and customer oriented attitude
- Good organizational and time-management skill

Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...