www.cvonline.hu

Marketing munkatárs, elemző

  • Company_icon Cofidis Magyarország
  • Location_icon XII. kerület, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 24 napja lett aktiválva

Európai anyavállalati háttérrel, a hazai lakossági pénzintézeti szektorban több mint 10 éves múlttal rendelkező, stabil piaci szereplő álláspályázatot hirdet az alábbi feladatkörben:

Junior CRM / Ügyfélmegtartási elemző

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 1-2 év tapasztalat marketing, ügyfélmegtartás vagy értékesítés-elemzői munkakörben
  • Magabiztos angol és / vagy francia nyelvtudás – írásban és szóban
  • Kiváló elemző készség
  • Erős Excel és Business Objects tudás
  • Szakmai kíváncsiság
  • Pontos és önálló munkavégzés
  • Határozott és kitartó személyiség
  • Csapatjátékos

ELŐNY:

  • Francia nyelvtudás

FELADATOK:

  • Részvétel a vállalati ügyfélkapcsolati stratégia (CRM) kidolgozásában és megvalósításában
  • Részvétel a belső ügyfél adatbázis szegmentációjának kidolgozásában és szegmensenkénti akciótervek szervezésében, megvalósításában, nyomon követésében
  • A havi vagy promóciós kampányokhoz adatbázis leválogatások elkészítése
  • Adatbázisok ellenőrzése
  • Kimutatások, riportok, statisztikák készítése az eredmények nyomon követése érdekében
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív és ellenőrzési feladatok ellátása
  • A keresztértékesítési és ügyfélmegtartási szakértő munkájának támogatása

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Szakmai bevezetési program
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Folyamatos képzés-fejlesztés
  • Biztos munkáltatói háttér
  • Színvonalas munkakörülmények

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Budapest XIII. kerület

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a lenti címre várjuk.

Helyek XII. kerület
Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó
Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing elemző, Marketing szakértő, Marketingmenedzser
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Francia