www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    Junior Credit Controller

Hozzáadva: 2017.09.18.
lejárt

Piacvezető édesipari parnterünk budapesti csapatába keresünk új kollégát Junior Credit Controller pozícióba!

Jelentkezz, ha szeretnél egy családias hangulatú, mégis nemzetközi cégnél dolgozni, szakmai téren fejlődni!

Feladatok:

-       Overdue és credit menedzsment
-       Vevői folyószámla nyomon követése és kezelése, kompenzáció, fizetési felszólítások, egyenlegközlők kiküldése
-       Számlázás, borítékolás
-       Árak, alapkedvezmények beállítása, karbantartása
-       Vevőreklamációk kezelése, jóváírások
-       Kapcsolattartás a vevőkkel
-       Részvétel a havi, éves zárásokban
-       Alátámasztó analitikák vezetése, riportok készítése
-       Folyamatfejlesztésekben való részvétel
-       Belső-, és külső auditokon való részvétel

Elvárások:

-       Minimum 1-2 éves, credit controlling-ban szerzett gyakorlat

-       SAP vagy hasonló ügyviteli rendszer ismerete

-       Excel felhasználói szintű kezelése

-       Precíz munkavégzés

-       Jó kommunikációs készség

-       Alapfokú angol nyelvismeret

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk önéletrajzát angol és magyar nyelven a E-mail cím megjelenítése címre.

Elvárások

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió