www.cvonline.hu

Junior credit controller

Hozzáadva: 2017.10.19.
Hirdetés azonosító: 1130807

Optikai területen tevékenykedő multinacionális partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Kapcsolattartás a vevőkkel, igény szerint folyószámla-egyeztetés
  • A mindenkori kintlévőség kezelési politikának megfelelően a késedelemben lévő vevők kezelése és a megtett intézkedésekről feljegyzés készítése
  • Napi kapcsolattartás az értékesítési vezetőkkel a kintlévőség behajtásról
  • Kapcsolattartás az ügyvédekkel a folyamatban lévő jogi ügyekről
  • Tartozásrendezési megállapodások kidolgozásában való hatékony közreműködés
  • Havi, negyedéves és éves beszámolók elkészítésében való részvétel
  • Kimutatások, elemzések, jelentések elkészítése igény szerint
  • Nem standard vevőszerződések pénzügyi szempontból történő átvizsgálása, szövegezése
  • D&B céginformáció begyűjtése és elemzése
  • Javaslattétel a gazdasági igazgató és HR manager felé kintlévőség-kezelési megoldásokról

Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Behajtási területen szerzett tapasztalat
  • MS Office Excel magas szintű ismerete kimutatások készítéséhez
  • Középfokú, aktív nyelvtudás, napi munkavégzéshez elengedhetetlen
  • Magas szintű precizitás
  • Strukturált, kontrolleri gondolkodásmód

Juttatások:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Multinacionális környezet, fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címünkre

Munkavégzés helye:
  • Budapest