www.cvonline.hu

Junior Credit Controll Specialist

  • A hirdetés 541 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

(Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

Feladatok:

  • Credit menedzsment folyamat támogatása;
  • Blokkolt credit esetén a probléma meghatározása és megoldása;
  • Riportok, elemzések készítése;
  • Kintlévőség kezelés és az ehhez kapcsolódó kimutatások készítése a vevők részére;
  • Partnerekkel, társosztályokkal való kapcsolattartás és együttműködés;
  • Felmerülő probléma esetén segítségnyújtás az ügyfeleknek;
  • Bejövő számlák könyvelése;
  • Banki tranzakciók könyvelése.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség;
  • 1 éves hasonló területen szerzett tapasztalat előny;
  • Folyékony angol nyelvtudás;
  • Bármely európai nyelv ismerete előny;
  • Erős Excel ismeret;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Határozott, rugalmas személyiség.

Amit a cég kínál:

  • Multinacionális környezet;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Versenyképes juttatási csomag;
  • 10 hónap határozott idejű munkaviszony.

Munkavégzés helye:

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem, magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje el az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol