www.cvonline.hu

Junior copywriter

  • A hirdetés 465 napja lejárt

Közismert, sikeres portálok fejlesztésével foglalkozó ügyfelünk csapatába keresünk multinacionális környezetben szerzett szövegírói tapasztalattal rendelkező

munkatársat.

Ha kiváló fogalmazói vénával vagy megáldva és képes vagy kreatív és hatásos szövegalkotásra, valamint ha tudásodat multinacionális környezetben is kamatoztattad, jelentkezz és légy részese egy igazán lendületes és dinamikus csapatnak.

Feladatok

  • Marketingkommunikációs és szakmai dokumentációk szerkesztése, szövegezése,
  • szakmai segédanyagok kutatása, értelmezése, kreatív átdolgozása,
  • reklámanyagok szövegezése, hírlevelek, blogbejegyzések szerkesztése, PR cikkek írása,
  • grafikusokkal, art directorral való együttműködés,
  • kreatív koncepciók kidolgozásában való részvétel,
  • meglévő oldalak online megjelenéseinek menedzselése.

Elvárások

  • Legalább 1-3 év releváns szakmai gyakorlat (szövegírás, blogolás, újságírás stb.),
  • long copy írásában szerzett tapasztalat,
  • ügynökségnél szerzett szakmai tapasztalat,
  • kifogástalan stilisztikai érzék,
  • multinacionális környezetben szerzett tapasztalat,
  • felsőfokú végzettség (preferáltan szakirányú),
  • ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat,
  • középszintű angol nyelvtudás,
  • kreatív, koncepcióalkotásra képes személyiség,
  • kitartás, proaktivitás, a megálmodott koncepciók megvalósítása.

Amit megbízónk kínál

  • Dinamikusan fejlődő és inspiráló, jó hangulatú munkahelyi környezet,
  • kivételes tulajdonosi szemlélet,
  • nemzetközi brandek megismerése és számukra értékteremtés,
  • szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő