www.cvonline.hu

Junior controller

  • A hirdetés 823 napja lejárt

A Béres Vállalatcsoport
fitotéka és gyógyszer nagykereskedelmi cége
a Béres Egészségtár Kft.

junior controller

munkatársat
keres.

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • Kiemelkedő excel ismeret és gyakorlat
  • Makrók ismerete, használata előnyt jelent
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Stabil számítógépes és számviteli ismeretek
  • Kiváló elemző készség
  • Problémamegoldó gondolkodásmód
  • Precizitás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kezdeményezőkészség
  • Munkabírás

A jelölteknek első körben egy EXCEL tesztet kell megoldaniuk (megoldásra szánt idő 60 perc), annak eredményességétől függően kerül sor a személyes interjúra egy másik időpontban.

Feladatok:

  • A szállítók felé a kimutatások elkészítése
  • Forgalmi lekérdezések és elszámolások elkészítése
  • Szállítói pozíciók alakulásának elemzése, ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a controlling munkatársaival
  • Egyéb, a szakmai irányítást ellátó vezető által meghatározott elemzési munka elvégzése
  • Kintlévőség kezelése
  • Cash-flow tervezése
  • Értékesítési és logisztikai területek támogatása
  • Értékesítési és logisztikai elemzések készítése
  • Készletgazdálkodási feladatok

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörnyezet
  • Dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye: Budapest XV. kerület

Kezdés: Azonnal

A jelentkezés módja:
Fényképpel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igény megjelölésével 2014. december 23-ig az alábbi e-mail címre várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő