www.cvonline.hu
Junior Controller
Trenkwalder Kft
Régió: Pest
Hozzáadva: 2017.09.20.
Jelentkezési határidő: 2017.08.07.
Hirdetés azonosító: 1170540
lejárt

Dinamikusan fejlődő Partnerünk részére keresünk Junior Controller munkatársat.

Feladatok:

  • CRM, havi, ad hoc riportok elkészítése, elemzése
  • Időszakos zárásokban és üzleti tervezésben való  részvétel
  • CRM ügyféladatbázis karbantartása
  • Költségmonitoring
  • SAP törzsadatok karbantartása

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi-számviteli végzettség
  • Min. 1 év releváns szakmai tapasztalat
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismeret
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • MS Office, stabil Excel ismeret

Amit nyújtunk:

  • Szakmai fejlődés
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Fiatalos csapat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.