www.cvonline.hu

Junior Controller

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.27.
Jelentkezési határidő: 2016.12.14.

Pozíció leírása / Job description

Nagy múltú, gyógyszeriparban tevékenykedő multinacionális partnerünk számára keresünk junior kontrollert.

Feladatok:

Részvétel a K+F kontrolling osztály feladataiban:
- Kutatás-fejlesztési projektek tervezésében és nyomon követésében való részvétel;
- Projektriportok készítése;
- Hatóanyag- és Készítményfejlesztési igazgatóságaink költségtervezési folyamatában való részvétel
- Részvétel a költségkeret-gazdálkodáshoz kapcsolódó feladatokban; tervezés, riportkészítés
- Adhoc riportok, elemzések készítése

Elvárások:

- Tapasztalat: 1-3 év (kontrolling területen)
- Végzettség / iskola: egyetem, főiskola
- Kulcskompetenciák:precíz munkavégzés; proaktív szemlélet; feladatorientáltság; terhelhetőség; jó kommunikációs képesség; nyitottság az új megoldások és rendszerek irányában; csapatjátékos szemléltmód
- Nyelvtudás: angol középfok
- IT tudás: Excel magabiztos használata; Word, PowerPoint felhasználói szintű ismerete
- Előny: SAP, TM1, MS Access ismerete, termelővállalati kontrollingban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
- Stabil vállalati háttér
- Munkavállaló-barát munkahely

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -