www.cvonline.hu

junior controller

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.27.
Jelentkezési határidő: 2016.06.11.
Hirdetés azonosító: 1040731

Pozíció leírása / Job description

Magyarország egyik vezető bankjához keresünk junior kontrollert riporting területre! Ha úgy érzed megvan a szakmai tapasztalatod kontrollerként és szívesen dolgoznál Magyarország harmadik legnagyobb bankcsoportjának, már csak egy gombnyomás választ el! Jelentkezz!

Feladatok:

- Havi/negyedéves pénzügyi és kontrolling riportok, valamint elemzések készítése a Management, illetve az anyavállalati kontrolling részére
- Felügyelő Bizottsági ülések anyagához a szükséges jelentések biztosítása,
- Magyar és a nemzetközi számviteli sztenderdek szerinti pozíciók egyeztetése, a sztenderdek közötti különbségek nyomon követése,
- Tervezési folyamatban való részvétel, elsősorban a tőke profitcentrum jövedelmezőségének meghatározása, az eredmények elemzése, kimutatások összeállítása
- Piaci részesedésre vonatkozó jelentés elkészítése,
- Szoros kapcsolattartás, koordinálás az összes vonatkozó ügyben az anyavállalati kontrollinggal,
- Ad hoc riportok és elemzések készítése a Management, illetve a Holding kontrolling részére.

Elvárások:

- Legalább 1 éves riporting és / vagy kontrolling tapasztalat,
- Felsőfokú gazdasági / pénzügyi végzettség,
- középfokú szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
- Magas szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office),
- Banki kontrolling tapasztalat és az adatbázis kezelő rendszerek felhasználói szintű ismerete előnyt jelent,
- Megbízhatóság és pontos munkavégzés,
- Gyors problémafelismerő- és megoldó képesség,
- Csapatmunkára való készség.

Amit kínálunk:

- a piacon abszolút versenyképes fizetés és juttatási csomag
- lendületes csapat
- folyamatosan fejlődő üzleti környezet

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a