www.cvonline.hu

Junior Consultant

  • A hirdetés 1004 napja lejárt

Cégünk közép- és felsővezetők keresésére specializálódott nemzetközi vezetőkiválasztó cég, amelynek fő profilja a „fejvadászat” (jelöltek közvetlen megkeresése) Magyarországon, illetve a Közép- és Kelet-Európában. Ügyfélkörünk a régió legsikeresebb vállalataiból áll.

Most saját budapesti irodánkba keresünk

új munkatársat Junior Consultant pozicióba.

Feladatkörök:

  • Hazai és nemzetközi munkaerőpiac legjobb jelöltjeinek megkeresése
  • A kiválasztási folyamatban való részvétel: „cold calls”, telefonos előszűrés és interjúztatás
  • Pályázók dokumentumainak karbantartása
  • Adatbázis kezelés
  • Pályázók referenciaellenőrzése
  • Ügyfél vállalatok feladatainak és kultúrájának részletes átlátása

Amit elvárunk:

  • Felsőfokú végzettség, gazdasági szakirány előnyt jelent
  • Magas szintű német ÉS angol nyelvtudás
  • stabil számítógép felhasználói ismeret (MS Excel, Word, Power Point, Internet stb.)
  • Multi-tasking
  • Jól szervezett és strukturált gondolkodás
  • Nyitott, dinamikus, rugalmas személyiség

Amit kínálunk:

  • Lehetőség szakmai fejlődésre
  • Magas szintű önállóság
  • Barátságos munkakörnyezet
  • Munkalehetőség egy nemzetközi, fiatalos és dinamikus csapatban

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, angol és német nyelvű önéletrajzát várjuk a

E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol