www.cvonline.hu

Junior Consultant - Győr (Referenciaszám: OE-1770)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.21.
Jelentkezési határidő: 2016.11.09.
Hirdetés azonosító: 1086223

Feladatok:

  • SAP rendszer Ügyfélszolgálati területet érintő  projektekben való részvétel, a területhez tartozó fejlesztések üzemeltetése és támogatása
  • Az ügyfélszolgálatot érintő projektekben tanácsadóként részt venni: tanácsadás, koncepciók és specifikációk készítése, fejlesztések tesztelése, üzleti terület támogatása
  • Ügyfélszolgálati folyamatok üzemeltetése és támogatása
  • Együttműködés az üzleti területtel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Csapatmunka, együttműködési készség
  • Ügyfelekkel történő jó kommunikáció képessége
  • Pontosság, precizitás
  • Fejlődési igény

Előny:

  • Informatikai szaktudás (SAP, SAP Workflow; ABAP – debug ismeretek)

A munkáltató ajánlata:

  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony
  • Azonnali munkába állás
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Stabil háttér

Munkavégzés helye: Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Magyarország vezető energiaszolgáltatója számára keres munkavállalót junior concultant munkakörre győri munkavégzésre.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Részletes tájékoztatásra személyesen Győrben az Attila utca 6. szám alatt van lehetőség.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Régió Győr
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő