www.cvonline.hu

JUNIOR COMPLIANCE ENGINEER (6812)

  • A hirdetés 881 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő- Kölcsönző és Munkaerő-Közvetítő cég multinacionális megbízópartnere számára munkatársat keres – veresegyházi munkavégzéssel – az alábbi munkakörbe:
Junior Compliance Engineer

Dinamikus, proaktív, angolul folyékonyan beszélő Mechatronikai vagy Gépészmérnök vagy? Szeretnéd megismerni egy vezető multinacionális cég működését? Várjuk jelentkezésedet az alábbi email címen!

Pályakezdők is jelentkezhetnek!

Feladatok:
•Pótalkatrészek szállításának érdekében a műszaki előírások és szabványok felülvizsgálata, alkalmazhatóságuk megállapítása és a követelmények dokumentálása
•Az alkatrészekhez tartozó műszaki előírások és szabványok megfelelőségének véleményezése és ellenőrzése
•Kapcsolattartás a gyártókkal a műszaki adatokkal és megfelelőségi információkkal kapcsolatban
•Kereskedelmi engedélyezési kódok karbantartása
•Megfelelési ellenőrzések futtatása a pótalkatrész listákban
•Megfelelőségi adatok és dokumentumok migrációjának támogatása
•Projektekben való részvétel
•Műszaki előírások és szabványok betartatási folyamatának javítása
•Heti és havi riportok készítése

Elvárások:
•Gépészmérnöki vagy Mechatronikai mérnöki diploma
•Magabiztos, erős angol nyelvtudás
•Műszaki rajzok olvasása
•Jó kommunikációs és prezentációs készség
•Csapatmunka
•Gyors tanulási képesség

Előny:
•1-2 év ipari környezetben vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
•CE irányelvek ismerete
•Középfokú francia nyelvtudás

Amit kínálunk:
•Versenyképes jövedelem
•Modern munkakörnyezet
•Budapestről való bejárás biztosítása
•Előrelépési, képzési lehetőség, hosszú távú karrier

Munkavégzés helye:
Veresegyház (Budapesttől 20 km; a céges buszok Budapest több pontjáról és Gödöllőről indulnak)

Ha az állásajánlat felkeltette az érdeklődésedet, kérjük, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre fizetési igénye megjelölésével. Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet: 06 1/ 381-1048
Kérjük, a tárgyban tüntesd fel: „Junior Compliance Engineer”.

Helyek Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol