Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu
Junior Cloud System Administrator INTS/14/57

Németül beszélő

Junior Cloud System Adminisztrátor

munkatársat

keresünk nemzetközi szoftverfejlesztő ügyfelünkhöz Budapestre

Ref.: INTS/14/57

Feladatok:

  • Cloud System Adminisztrátorként elsődleges feladatod lesz a Cloud rendszerek működésének felügyelete, a rendszerek üzemeltetése, konfigurálása, optimalizálása
  • Együttműködés a németországi üzemeltetői és fejlesztői csoportokkal, fejlesztések és optimalizálások tervezése és kivitelezése az ő segítségükkel

Elvárások:

  • Erős alap IT ismeretek
  • Cloud alapú technológiák általános ismerete
  • Microsoft Office termékek ismerete
  • Aktív, középfokú német nyelvtudás
  • Microsoft Azure vagy Amazon Web Services ismerete
  • Powershell vagy Python Script nyelv ismerete

Előny:

  • Felhő alapú technológiák üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Tárgyalási szintű német nyelvtudás
  • Nagyvállalati területen szerzett munkatapasztalat
  • Folyamatmodellező szoftver ismerete
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívás és fejlődési lehetőség
  • Kellemes irodai és munkatársi környezet
  • Részleges távmunka lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Nemzetközi projektek

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület, utazási arány: 20 %

Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Kategória IT / Informatika, Adatbázis adminisztrátor, Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerintegrátor, Rendszerüzemeltető
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű