www.cvonline.hu

Junior C/C++ fejlesztő

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 827908

Frissen diplomáztál? Világ színvonalú cégnél szeretnéd az elméleti tudásod a gyakorlatba ültetni? Szeretnél fejlődni? Akkor téged keresünk Junior C / C++ fejlesztő pozícióba.

Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • C/C++ programozási nyelv ismerete és szeretete
  • Középszintű angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
Előny:
  • C/C++ fejlesztésben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Amit az Ügyfelünk kínál
  • Kiemelkedő munkakörnyezet
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Amit a Prohuman nyújt Önnek:
  • Interjú során karrier tanácsadást,
  • Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
IT / Informatika
Régió