www.cvonline.hu

Junior C# szoftverfejlesztő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.29.
Jelentkezési határidő: 2014.08.07.
Hirdetés azonosító: 753861

Ügyfelünk egy nagy múltú, nemzetközi hátterű szoftverfejlesztő cég, aki befektetési bankok, illetve egyéb pénzpiaci szereplők számára biztosít globális szintű fejleszéseket, elősegítve stratégiai céljaik elérését, valamint versenyképességük megtartását és növelését.

Feladatok:

- Alkalmazások fejlesztése, tesztelése és nyomkövetése - beleértve a .NET kód egységes tesztelését is
- Üzleti igények és elvárások lefordítása, megértése
- Megoldások implementálása, dokumentációk elkészítése

Elvárások:

- Legalább 1-3 év C# / ASP.NET fejlesztésben szerzett munkatapasztalat
- Biztos SQL tudás
- MVC és MVP ismeret
- Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Amit kínálunk:

- Új, modern munkahelyi környezet
- Munkavállaló barát, kedvező munkafeltételek
- Kiváló megközelíthetőség (belvárosi irodaház)

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a