www.cvonline.hu

Junior C++ szoftverfejlesztő (automatizálás, Szeged)​

  • Az álláshirdetés 7 napja lett aktiválva
Feladatok
  • Komplex automatizálási mérnöki szoftver fejlesztése C++ környezetben Windows operációs rendszeren
  • Fejlesztési folyamatban való aktív részvétel (specifikáció, tervezés, implementálás, fejlesztői teszt, hibakeresés)
  • Fejlesztési dokumentáció készítése
  • Szakmai egyeztetés németországi szakemberekkel
Elvárások
  • Szakmai gyakorlat vagy 0,5-1 év fejlesztési tapasztalat C++ programozási nyelven, fejlesztési módszertanok ismerete
  • Objektumorientált fejlesztői szemlélet
  • Szisztematikus, precíz munkavégzés, analitikus gondolkodás, proaktivitás
  • Kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Új technológiák iránti nyitottság, tanulási vágy
  • Agilitás, csapatszellem, tolerancia
Amit partnerünk kínál
  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Továbbképzéseken vehetsz részt
Helyek Szeged
Kategória IT / Informatika > Programozó
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő