www.cvonline.hu

Junior C# .NET fejlesztő

  • A hirdetés 631 napja lejárt

Partnerünk digitális üzleti információszolgáltatás területén Európa egyik vezető vállalata, mely több mint 25 éve támogatja folyamatosan bővülő ügyfélkörét (200 000 vállalkozás 17 európai országban) kockázatkezelési, marketing és üzleti információs megoldásaival. Dinamikusan fejlődő csapatukba keresünk jelenleg új munkatársat.

Feladatok:

  • Desktop és online alkalmazások valamint webservice-ek fejlesztése
  • Adatbázis-kezelés

Elvárások:

  • Felsőfokú szakmai (informatikai, programozó) végzettség
  • Az alábbi programozási nyelvek ismerete: C#, ASP.NET (MVC), WPF+MVVM
  • Adatbázis kezelési ismeretek: SQL, tárolt eljárások, triggerek
  • XML dokumentum-leíró nyelv ismerete
  • Középfokú szakmai angol nyelvismeret (dokumentációírás és olvasás)

Előnyök:

  • Java, Javascript, jQuery, Ajax ismerete
  • XSL, XSD ismeret
  • Szerver környezetek ismerete: MS Windows Server, MS SQL Server, MS Internet Information Server
  • Magas szintű MS Excel tudás
  • Referencia munka

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Kiszámítható, multinacionális háttér
  • Kiváló munkakörülmények

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje át szakmai önéletrajzát Pap Viktória, Junior Tanácsadó kolléganőnk részére, az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése!

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő