www.cvonline.hu

Junior C# Fejlesztő

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2015.04.09.
Hirdetés azonosító: 895330

Nemzetközi logisztikai partnerünkhöz keresünk junior C# fejlesztő kollégát.

Feladatok:

- Ügyfélkapcsolati, statisztikai és vállalatirányítási rendszerekhez kapcsolódó alkalmazások fejlesztése nemzetközi szervezet részére
- Belső fejlesztési igények elemzése és a megoldásokban való részvétel
- Meglévő alkalmazások tesztelése, dokumentálása.

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- 1-3 év .NET keretrendszerben szerzett tapasztalat, Visual Basic vagy C# programnyelvek valamelyikében
- SQL tapsztalat
- szakmai angol nyelvtudás
- képesség önálló munkavégzésre

Amit kínálunk:

- fiatalos munkakörnyezet
- változatos feladatok
- 13-ik havi jövedelem
- folyamatos tanulási-, és fejlődési lehetőség
- folyamatosan fejlődő, nemzetközi vállalati környezet
- céges busz munkába járáshoz (Boráros térről)

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a