www.cvonline.hu

Junior C# fejlesztő [ST-CC03]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.09.23.
Jelentkezési határidő: 2014.07.12.
Hirdetés azonosító: 824170

Focus consulting

Megbízónk

Nemzetközi megbízónk budapesti leányvállalata keres Junior C# fejlesztőket számítógépes szimulációs rendszerek fejlesztéséhez. Ügyfelünk nemzetközi környezetben kínál felelősségteljes pozíciót, valamint fejlpődési lehetőséget

Feladatok

- Agilis fejlesztői csapat munkájában való részvétel
- Grafikus user interfacek fejlesztése és újraírása
- Automatizált tesztelés

Elvárások

- Befejezett, vagy előrehaladott felsőfokú tanulmányok
- Angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
- C# programozás terén szerzett tapasztalat
- Windows specifikus fejlesztési tapasztalat
- Visual Studio ismerete
- Utazási hajlandóság
- Önállóság és gyors tanulási készség

Előny

- WPF, WCF, .NET, ASP.NET és MVC technológiák ismerete
- Egyéb programozási nyelvek ismerete (C, C++, ADA, Python, stb.)
- Linux rendszeren szerzett fejlesztői tapasztalat

Egyéb

Amit megbízónk kínál:

- Flexibilis munkavégzés
- Cafeteria
- Heti ingyenes nyelvórák (angol, német)
- Parkolási lehetőség
- Bicikli tároló, zuhanyzó
- Közös kerti sütögetés, sörpad, kosárpalánk - jó hangulatú csapat

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
IT / Informatika
Régió