www.cvonline.hu

Junior C++ fejlesztő B21jcpp

  • A hirdetés 177 napja lejárt

Junior C++ fejlesztő

B21jcpp

Partnerünk több mint tíz éve a villamosenergia-rendszerek üzemirányító- és szimulációs alkalmazásainak elismert fejlesztő és szakértői műhelye. Csapatukba keresünk junior kollégákat, képfeldolgozás és virtuális valóság témájú projektre.

Feladatok:

  • A termékhez kapcsolódó funkciók, modellek és felületek kialakítása és bővítése
  • Változatos fejlesztési feladatok: desktop és szerver alkalmazások fejlesztése Windows és Unix rendszerekben
  • Részvétel a fejlesztési folyamat minden lépésében (tervezés, implementáció, tesztelés)
  • Automatikus tesztkörnyezet kialakítása
  • Kapcsolódó dokumentációk elkészítése

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • C++ programozási nyelv ismerete
  • Angol nyelvű dokumentációk írása/olvasása

Előny:

  • C++ fejlesztésben szerzett munkatapasztalat
  • Unix alapú operációs rendszerek ismerete

Egyéb információk:

  • változatos, színvonalas szakmai feladatok, fejlődési lehetőség
  • jó munkahelyi légkör, kiváló munkakörülmények
  • Munkavégzés: Budapest

Magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérem, küldje az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő