www.cvonline.hu
Junior buyer (Referenciaszám: PJ4465)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.05.01.
Jelentkezési határidő: 2016.05.06.
Hirdetés azonosító: 1038411
lejárt

Törökbálinti, multinacionális partnercégünk Business Support System területre, határozott idejű szerződéssel (hosszabbítási lehetőséggel) pályakezdő, vagy junior tapasztalatú

Junior buyert

keres

Feladatok:

- A beszerzési döntési folyamatok támogatása, prezentációk, döntési papírok elkészítése

- A költségkövetési analitika elkészítése a projecttel kapcsolatos beszerzések tekintetében, kontrolling számára adatszolgáltatás

- A project keretein belül megállapodott feladatok nyomon követése a társosztályok együttműködésével

- Részvétel a beszállítói ajánlatok kiértékelésében

- Beszállítókkal való tárgyalás, szerződéstervezetek előkészítése

- Beszállítói profilok és szolgáltatási jegyzékek frissítésének összefogása

Elvárások:

Felsőfokú informatikai vagy közgazdász végzettség

Analitikus szemléletmód, magas fokú Excel tudás

Kiváló angol nyelvismeret írásban és szóban egyaránt

Előnyt jelent:

- Telekommunikációs cégnél szerzett szakmai gyakorlat

- Korábbi projekttapasztalat vagy IT terület

Amit a cég kínál:

-Nagyvállalati, nemzetközi kultúra, karrier programok

-Napi szintű angol nyelvi használat

-Hosszútávú projektlehetőség

-Kiemelt jövedelem

-Támogatott közlekedés a céghez

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva küldje el Szilágyi Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre.

Pályázatával kapcsolatban a 06 1/ 392-1222-es telefonszámon érdeklődhet.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.